Пн-Пт 9:00 - 19:00
СБ 10:00 - 17:00

Іграшки мякі ляльки

М'які ляльки

Історія тропічних ляльок налічує багато століть, на Русі лялька, зроблена руками з клаптиків, була традиційною і чи не єдиною іграшкою для дівчаток, а також елементом практично всіх святкових обрядів. Сьогодні, попри велику кількість найрізноманітніших іграшок, тряпічная лялька перестала мати символічне і обрядове значення, однак і до цього дня м'які дитячі ляльки користуються любов'ю і популярністю як у дітей, так і дорослих.

М'які ганчіркові ляльки мають абсолютно особливим шармом і чарівністю, вони неймовірно теплі і затишні, в них є щось близьке і рідне і, в той же час, чарівне і казкове.

Якщо Ви хочете побалувати Вашу дочку якимось особливим, незвичайним і оригінальним подарунком, то лялька м'яка іграшка - відмінний вибір. М'яконабивна ляльки не мають жорстких пластмасових деталей, тому Ваша дівчинка може брати улюблену іграшку в ліжечко, без ризику поранитися уві сні.

В цьому розділі нашого сайту Ви знайдете безліч чудових лялечок: Мушок (Mooshka) від Zapf Creation, диснеївську принцесу Софію, Суперкрошек (Powerpuff Girls) від Spin Master, м'яких співаючих Шиммер і Шайн (Shimmer & Shine) від Mattel і багато іншого. Всі іграшки виконані з високоякісних, екологічно чистих, що не викликають алергію матеріалів - плюшу, тканини і синтепону, і відрізняються чудовою якістю, не деформуються і не втрачають колір при ручному або машинному пранні. Така іграшка буде довго радувати Вашої дитини!

Купити м'яку ляльку в інтернет-магазині FLIK Ви можете за найкращою ціною.У цій категорії немає товарів.