Пн-Пт 9:00 - 19:00
СБ 10:00 - 17:00

Роблокс іграшки

Роблокс іграшки

ІГРАШКИ | ROBLOX - РОБЛОКС | ФІГУРКИ З ГРИ

Про Roblоx мало хто чув. Про Roblоx сьогодні чула, напевно, кожна дитина. Про Roblоx сучасні школярі вже не лише чули, а й активно працюють та грають у цьому середовищі, а дехто й заробляє на цьому. Три суперечливі фрази. Однак це є свідченням того, як користувачі стрімко знайомляться з новою технологією. Ще рік тому про Roblox чули одиниці. Проте ми ще на початку його популярності в Україні.

Матеріалів про надзвичайно популярний проект Roblox (далі – «Роблокс») вже стає дедалі більше, є чимало зображень, текстів і відео. Популярним «Роблокс» став не одразу. Хоча з’явився він ще у 2006 році, щось подібне на успіх почалося лише два роки тому у США. Тоді цей проект мав іншу назву, проте вже на етапі тестування вразив фахівців.

«Роблокс» – це не зовсім звичайна гра. Це одночасно і гра, і платформа для уявлення та створення гри. Широкі можливості платформи надають шанси досить легко реалізувати чимало незвичайних ідей. На перший погляд, здається, що вона схожа на Minecraft. Можливо, таке враження через доволі схожий зовнішній вигляд героїв, проте у «Роблокс» вони більш артикульовані та довершені. Платформою реалізовано низку ігор жанру «пісочниця», але можна створити майже все, що заманеться, – чарівний будинок мага, хмарочос чи фортецю. Міні-ігри є лише частиною того, що можна створити завдяки платформі «Роблокс». Це можуть бути й ігри різних жанрів: шутери, аркади, перегони або мікс жанрів. Особливість полягає у свободі творчості: свободі вибору стилю, вигляду (скіна) героя та його ролі у грі, а також функціональної здатності. Вагомою перевагою платформи є те, що міні-ігри можна оновлювати, розробляти сезони. Це привертатиме постійну увагу, і «Роблокс» не набридатиме.

Американська компанія Jazwares, що виготовляє трендові й якісні іграшки, має ліцензію Roblox на створення ігрових фігурок до цієї гри, які пропонують сезонами та серіями. Вже цієї весни (навіть, раніше) низку таких товарів запропонують найкращі магазини країни, а весь асортимент буде на складі ERC – єдиного бізнес-партнера Jazwares з дистрибуції ігрових колекційних фігурок Roblox (а, крім того, Minecraft та Fortnite).

На перший погляд фігурки Roblox схожі на героїв Lego. Гравці з досвідом саме для цього й купують цю продукцію, збираючи не фігурки, а коди. Ця особливість продукту створює додатковий зв’язок реального світу з віртуальним та неабияк стимулює прихильників до колекціонування.

Деталі Roblox можна міксувати між собою та міняти місцями, створюючи власного персонажа.

У комплекті кожного продукту (фігурки або набору) є секретний код (Redemption Code), яким можна активувати в онлайн-грі додатковий аксесуар.У цій категорії немає товарів.