Пн-Пт 9:00 - 19:00
СБ 10:00 - 17:00

Майнкрафт іграшки

Майнкрафт іграшки

МАЙНКРАФТ | Іграшкові копії фігурок та мобів | MINECRAFT

А доки світ ледь встигає за оновленнями гри, компанія Jazwares радує фанів іграшковими фігурками зі світу «Майнкрафт». У цих копіях легко впізнати героїв популярної відеогри, адже вони мають вигляд точнісінько як на екрані.

Кожен геймер може обрати собі героя — хлопчика Стіва чи дівчинку Алекс і, якщо закортить, то й перейменувати їх. Світ у грі генерується випадково і не має меж, тож пройти карту практично неможливо. Гра поділяється на день, коли зручно досліджувати карту і будувати споруди, та ніч, коли з’являються усілякі ворожі мешканці цього світу, типу зомбі чи скелетів.

Моби — усі створіння у грі, окрім героїв, бувають абсолютно різні та мешкають у всіляких місцинах. Наприклад, є нейтральні моби-фермери, що вирощують пшеницю, а є моби-павуки, що населяють шахти і шкодять герою та навіть можуть його вбити.

Кожна нова версія гри — доопрацьований та вдосконалений варіант попередньої. У режимі постійного оновлення світ «Майнкрафт» стає неосяжним із новими картами, мобами та можливостями. Разом із тим прогресує й деталізація елементів гри, і примітивний кубічний дизайн поступово перетворюється на естетично привабливий та цікавий всесвіт. Зовсім не дивно, що від гри важко відірватися.У цій категорії немає товарів.