Пн-Пт 9:00 - 19:00
СБ 10:00 - 17:00

Інфініті Надо

Дзиги Інфініті Надо - INFINITY NADO

Infinity Nado виводить гру з дзигами на абсолютно новий рівень: точність бою і міць дзиги досягають максимуму! Дзиги Infinity Nado розроблені з використанням передової фізики, яка революціонізує гру, підвищує конкурентність дзиги. Вони важкі, з металевим кільцем, і ви можете змінювати їх частині місцями, збираючи свою конструкцію: це геніальна іграшка!

Дзига Infinity Nado складається з 6 основних частин:

  • кришки, інтегрованої центральної осі,
  • кристала Марса,
  • атакуючого кільця,
  • розділового кільця і v-образного наконечника.

Всі ці елементи є взаємозамінними з іншими вовчками серій Метал, Стандарт і Атлетик.

Більш того, сила суперпотужних Волчков Infinity Nado подвоєна в серії Крек. У кожен комплект даної серії входять два дзиги, які здатні об'єднуватися в один. В ході баттла гравець може вибрати момент і за допомогою стрічки для запуску розділити дзига на два, а вони продовжать атакувати противника вже з двох сторін. Всі пари Волчков серії Крек сумісні між собою, можна створити будь-яку комбінацію.

Чесно кажучи, в більшості випадків переможе Nado, хоча бренд вважається аналогом Beyblade від Hasbro (в даному випадку аналог перевершує свого попередника). Просто Nado - це супер важка дзига (його третє покоління може важити більше 120 грам!). Але якщо у вас є Meteo L-Drago, то у вас є шанс перемогти Nado; також дуже досвідчений блейдер може перемогти Nado з дзигою Flash Sagittario 90R2F. Ви можете збирати на арену будь дзиги (цілу армію!): Ніяких обмежень!

Кращий опис для Infinity Nado - це "просто трохи більше і важче, ніж BeyBlade". І нам давно цього хотілося. Більш того, у Треба і ціна багато в чому більш приваблива.

Але будьте обережні! Nado іноді бувають дуже агресивні! Вони можуть влаштувати справжнє масове знищення конкурентів. Ці гіпер-швидкості - чарівне видовище.

Діти легко можуть грати з вовчками годинами безперервно, причому не тільки хлопчики, а й дівчатка! Тому що ці іграшки надають багато творчих можливостей, які дуже подобаються дітям. І просто щастя, що дзиги не вимагають батарейок!


Уточнити Пошук